Quest-Park (квест-кімнати в Черкасах) – це інтелектуально-розважальний простір, найбільший квест-центр в Черкасах з найбільшим асортиментом послуг та просто клуб для веселих та кмітливих!

З нами ти будеш завжди на хвилі трендів! Ми перші привезли в Черкаси цікавий формат гри – Хованки в темряві. Всі наші проекти ми робили самі, це не франшиза та без повторень по Україні. Тому якщо ви чуєте популярну тему “Втеча з в’язниці” – можете сміливо бронювати, адже в такий квест ви ніде більше не пограєте!

Хто ми? Наші цінності?
Насправді ми – фанати квестів. Ми багато подорожуємо та граємо. Тому в наше місто ми привезли найкращі ідеї! Так, нам сподобалось грати в костюмах. Тепер всі наші квест-ігри костюмовані. Це прикольно виглядає на фото та більше занурює в гру. Ми любимо технологічні квести. Погодьтесь, якщо тільки замочки, коди, шифри, записочки, то такий квест можна і вдома пограти. Круто, коли ти стикаєшся з новим механізмом, який зовсім несподівано для тебе працює та видає завдання! Ми намагаємось створювати квест-кімнати, як атракціони зі спецефектами, цікавими механізмами, логічним сюжетом, який відповідає темі квесту. Ми вважаємо, що квести – не для задротів (вибачайте якщо що), вони створені для всіх – сімей, друзів, колег, різних поколінь! Тому наші квести з гумором!

Що таке квест-кімната? Будь ласка, не кажіть, що ви не знаєте… Ну ок, квест-кімната – це гра, метою якої є розгадування різних загадок та таємниць, щоб вибратися з кімнати за 60 хвилин. Кожна квест-кімната – це окрема історія, окремий сюжет.

FAQ

З якого віку можна грати в квести?
– з 7-8 років з батьками. В нас є багато сімейних квестів, в яких кожному учаснику буде цікаво. ТІЛЬКИ В НАС є дитячий квест в Черкасах для 6-7 років. “Таємниці фараона”.

Що ви можете запропонувати дітям 7-8 років?
– В нас є детективний курс з аніматором – це 3 заняття (всього коштує 450 грн) на протязі одного тижня. Це насичена програма розважально-навчального характеру. Реєструйтесь за посиланням, реєстрація на детективні курси Вам зателефонують, коли будуть наступні курси.

Нас 6-ро і ми ніяк нікого не можемо викинути з компанії?
– Максимальна кількість осіб в квесті 4-5, при тому що в інших країнах 3-4 особи. Дані обмеження перш за все зроблені для Вас, щоб кожен учасник міг приймати участь в грі. Крім того є обмеження по розміру кімнати або деяким девайсам.
В нашому квеструмі допускаємо 6 осіб лише в квесті Атака Кобри та Втеча з в’язниці – з доплатою за шостого гравця.

Нас 10, 12, 40 чол, що ви можете запропонувати?
– Для компанії до 12 осіб радимо – Хованки в темряві, якщо хочете активну гру. Також до 15 осіб можно грати в Мафію з нашим ведучим (2-3 год).
– Якщо вас 40 осіб, то ми можемо забронювати для вас весь квест-центр з повним пакетом послуг зі знижкою! Квести+Мафія+Хованки+Кімната відпочинку (70 кв.м.).

Які квести ви радите новачкам?
– Найлегші квести – це Атака Кобри та Шокова терапія та Супергерої MARVEL.
– Найскладніші – це Втеча з в’язниці та Перфоманс К.А.Р.А.Н.Т.И.Н.

Нестандартний квест-батл Останнє занурення.  Ви ділитесь на 2 команди і змагаєтесь між собою в абсолютно однакових квест-кімнатах. Виграє та команда, яка потопить субмарину суперника швидше!

Що таке перфоманс Карантин?
– Це крутий хорор-квест в Черкасах, який зроблений по мотивам фільму “Resident Evil”. На вас чекають лабіринти, “живі” зомбі, штучний інтелект, крута атмосфера! Якщо оцінювати його як квест, то в ньому достатньо складні та оригінальні завдання. Якщо говорити, як про перфоманс, то рівень страху буде залежати від вашого настрою, від рівня страху, який ви оберете.

Як у вас відсвяткувати День Народження?

– В нас є стильний, комфортний лаунж, де ви можете розміститись з друзями. Також можна задекорувати кімнату відпочинку під тематику вашого Дня народження або просто з шариками. Радимо вам пограти в якусь рухливу гру типу – Хованок або Квестів, а потім замовити піцу або тортик в Лаунж-зоні (аренда кімнати відпочинку індивідуально по тел. 096-848-03-78). Також можете пограти в Мафію самі, або с нашою ведучою, яка круто проведе Мафію та навчить вас грати правильно! (вартість 200 грн з чол. на 2 год).

Приклад, дитячого Дня народження в КвестПарку:

Ми, команда черкаського квест-центру КвестПарк, приготували для вас веселі тематичні ігри з інтелектуальним змістом, яскравою обгорткою та незабутнім коктейлем вражень та емоцій!

Квест-центр QuestPark – з нами весело!

Ще трошки про нас розкажуть наші гості: