Лаунж QuestPark можна забронювати під гру в класичну Мафію та дитячу Мафію.
На сьогодні в нас є можливість комфортно розмістити 12 осіб за великим ігровим столом, якісним диваном та розкладними стільцями.

Класична Мафія суттєво відрізняється від Балагану, в який ви грали з друзями в університеті чи в школі.
Класична Мафія – психологічна та стратегічна гра для людей будь-якого віку. Здається Ви просто граєте, але в цей час ви проходите цікавий та дуже корисний тренінг зі комунікації, з читання емойцій інших людей, боротьби зі страхом публічних виступів. Вже через півроку регулярної гри учасники зізнаються, що їм стало легше спілкуватися з незнайомими людьми та виступати на публіці.

Наші пропозиції:
В понеділок та суботу ми проводитимемо регулярно ігри з Мафії. Кожен бажаючий може зарееструватися на гру на сайті (скоро з’явиться check-in) або за телефоном 096-848-03-78.

В інші дні ми проводитимемо Мафію для компаній друзів. Також за попереднім бронюванням лаунжу під Мафію за тим самим тел. 096-848-03-78

І в нас є УНІКАЛЬНА для Черкас пропозиція:

Дитяча Мафія
Від 10-15 років. Мафія – це дуже весела та цікава гра для дітей та підлітків, яким також буде корисно навчитися “читати” емоції інших людей, спілкуватися в групі ровесників.

І тому дуже ВАЖЛИВО, щоб Мафію проводив справжній професіонал, який зможе організувати дітей і донести правила та суть гри, щоб було цікаво всім.

В нас є такий Професіонал, якому можна довірити своїх дітей.

ЦІНИ:

Гра в Мафію з ведучим – 100 грн з особи.
У вартість входить:
реквізит (маски, карти, номерки)
чай необмежено
Печиво та смаколики.

+++ Є можливість замовити їжу в будь-якому закладі Черкасс – одноразовим посудом забезпечимо!

Гра в Мафію з пофесійним ведучим – це чудова ідея на день народження, корпоратив та будь-яке інше свято, адже Ви завжди можете сувмістити Мафію з квестом, а поки Ви граєте в квесті ми накриємо Вам стіл!

Єдине обмеження: без алкоголю!